BASF Pest Control Solutions Polska
BASF Pest Control Solutions Polska

Rozwiązania problemów ze szkodnikami

Mrówki

Mrówki

Jedne z najbardziej znanych owadów - mrówki - mogą być poważnym utrapieniem jako szkodniki w domach, szpitalach, restauracjach i innych budynkach. Ich wszechobecność i struktura społeczna sprawiają, że są one szczególnie trudne do zwalczenia.

czytaj więcej...
Pluskwy

Pluskwy

Do zwalczenia trudnych do zlokalizowania, uporczywych i coraz bardziej wszechobecnych pluskiew wymagana jest obszerna, fachowa wiedza, współpraca z klientem i skuteczne rozwiązania.

czytaj więcej...
Karaczany

Karaczany

Karaluchy stanowią jedno z najbardziej znaczących zagrożeń dla zdrowia publicznego, przenosząc szereg niebezpiecznych chorób. BASF oferuje rozwiązania polegające na połączeniu szybkiej kontroli z długotrwałymi rezultatami.

czytaj więcej...
Pchły 

Pchły 

Na całym świecie jest ponad 2000 gatunków pcheł. Znajomość gatunków pcheł, z którymi masz do czynienia, jest niezbędna do opracowania skutecznej strategii kontroli.

czytaj więcej...
Muchy

Muchy

Skuteczna, długoterminowa kontrola much wymaga zintegrowanego podejścia, które obejmuje identyfikowanie zagrożeń, lokalizowanie miejsc rozrodu i punktów dostępu oraz stosowanie właściwej taktyki środowiskowej, proceduralnej, mechanicznej i chemicznej.

czytaj więcej...
Mole

Mole

Mole nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt, ale ich larwy żywią się, a tym samym niszczą przechowywane towary i materiały, tj. tkaniny. Do chwili obecnej zidentyfikowano i zarejestrowano ponad 150 000 gatunków, które są szkodnikami, i które w ogromnej mierze oddziałują na różne środowiska.

czytaj więcej...
Gryzonie

Gryzonie

Dzięki solidnemu zrozumieniu zachowania gryzoni, można planować programy kontroli populacji szczurów i myszy w ciągu całego roku, przy jak najmniejszych kosztach i wysiłku, jak również z minimalnym ryzykiem dla innych zwierząt dzikich, zwierząt hodowlanych, drobiu i zwierząt innych niż docelowe, a także przy zmniejszeniu ryzyka zanieczyszczenia przechowywanej żywności itp.

czytaj więcej...
Pomieszczenia inwentarskie

Pomieszczenia inwentarskie

BASF posiada ofertę opartych na badaniach naukowych produktów do zwalczania szkodników oraz systemy zapewniające wsparcia dla działalności rolniczej w zakresie skutecznego rozwiązywania problemów z gryzoniami i owadami.

czytaj więcej...
Top